Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantenbesproeier – wit bordje, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
Plantengieter – transparant blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Plantengieter – groen blad, 120 ml