Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Set van essences Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/st.
Pot 4 L, gekleurd deksel + vork of tang
4,53 €
4,53 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Essence met espressosmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Onbreekbare, multifunctionele fermentatiepot, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,36 € 1,95 €