Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
Distilleergist Turbo Torpedo 72u 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Distilleergist Turbo Torpedo 5-7 dagen 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met citroensmaak met natuurlijke aroma voor 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Citroen-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Distilleermodule - zijontvangst - OLM
98,54 €
98,54 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/st.
Snelkookpan van roestvrij staal, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.