Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 50 stuks-agglomeraat
7,10 €
0,14 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch 24 x 38 mm - 20 stuks
3,49 €
0,17 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Natuurlijke cilindrische kurk d.22x38 -100 stuks agglomeraat
13,41 €
0,13 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Paddestoelkurk van kurk d 19 mm - 20 stuks
6,63 €
0,33 EUR/st.
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm. - 20 stuks.
Paddenstoelkurk van kurk d 19 mm - 5 stuks
2,44 €
0,49 EUR/st.
Kurk "paddestoel" fi19mm
0,46 €
0,46 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm (100 stuks)
13,90 €
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.