Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mat linnen worsttouw (240°C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Grijze katoenen slagerstouw (240°C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Vleessnaren grijs katoen (240°C) 75 m
2,92 €
Essence met citroensmaak met natuurlijke aroma voor 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Slagerstouw wit-rood katoen (240°C) 55 m
0,05 EUR/m
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Elektronische culinaire thermometer met inklapbare sonde (-50/+300℃), rood
7,68 €
7,68 EUR/st.
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Pina Colada-smaakessence voor 4 l - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Cranberry-smaakessence voor 4 L – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Voedselkwaliteit citroenzuur, 1kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Snelkookpannenset van roestvrij staal, 4 en 6 L
73,90 €
73,90 EUR/st.