Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
VSYPTO Mojito Grapefruit, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO met Mojito Grapefruit-smaak, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Elektronische thermometer van Soens - met externe sensor, rond wit
13,66 €
13,66 EUR/st.
Elektronische thermometer van het merk Soens – met sonde, wit
10,24 €
10,24 EUR/st.
Weerstation – elektronisch, sonde, zwart
8,12 €
8,12 EUR/st.
Elektronische kamerthermometer van Soens, zwart
7,68 €
7,68 EUR/st.
Weerstation - elektronisch, sonde, wit
VSYPTO mix van smaken, 15x3g
5,34 €
0,36 EUR/st.
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.3 60 L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/st.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – destillatiethermometer met Wi-Fi en display
150,00 €
150,00 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Retro weerstation - walnootkleur met gouden wijzerplaten
41,94 € 37,80 €
37,80 EUR/st.