Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Essentie met kokossmaak, 2,5L, voor 125L gereed drankje
132,68 €
53,07 EUR/l
Essence met perensmaak, met natuurlijk aroma, 2,5L
Essence met perensmaak – perenlikeur, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Koffie-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Essence met perensmaak – perenlikeur, smaakessence 40 ml
79,75 EUR/l
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
Kunststof dop fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 20 L
20,00 €
20,00 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 10 L
15,60 €
15,60 EUR/st.
Elektronische thermometer van Soens - met externe sensor, rond wit
13,66 €
13,66 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/st.