Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Staande kurkapparaat
73,66 €
73,66 EUR/st.
Kurkapparaat 2-armig metaal.d.22
44,38 € 35,36 €
35,36 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Synthetische kurk 38x22 mm 20 stuks
5,72 € 5,34 €
0,27 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch 24 x 38 mm - 20 stuks
3,49 €
0,17 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm (100 stuks)
13,90 €
0,14 EUR/st.
Natuurlijke cilindrische kurk d.22x38 -100 stuks agglomeraat
13,41 €
0,13 EUR/st.
natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 50 stuks-agglomeraat
7,10 €