Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Pot TO 65 ml met gekleurde deksel fi66 - 6 stuks.
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Glazen container 235 ml, met deksel om op te hangen
1,10 €
1,10 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Pot 250 ml fi 66/4 zwarte deksel - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.