Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Heupfles type likeurfles 100 ml 10 stuks
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/st.
Plastic trechter fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/st.
Gallonfles 40ml met dop - 10 stuks
6,60 €
0,66 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka” – design 1
1,17 €
1,17 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk “Cytrynówka” – ontwerp 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Universele opener 3 in 1
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vloeibaar kristal thermometer (+16°C tot +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/st.
Plastic trechter Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
1,66 €
1,66 EUR/st.