Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 20 L
1,95 €
1,95 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 30 L
1,73 €
1,73 EUR/st.
Deksel voor fermentatiecontainer 15 L
0,95 €
0,95 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Hamkoker - Klein maar fijn 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
Deksel fi66 Schotse ruit mix, 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.