Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Aroma Plus distilleerapparaat voor keukenrobot
90,98 €
90,98 EUR/st.
Destilleerapparaat voor keukenrobot
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/st.
Marmeren keuken vijzel, zwart, ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/st.
Steengoed - pot voor reuzel, langwerpig met deksel 0,75L
18,29 €
18,29 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Verticale worstenvuller 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Zelfklevende etiketten voor kruiden, rond, zwart - 30 stuks
1,53 €
0,05 EUR/st.
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.