Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Pot 250 ml fi 66/4 zwarte deksel - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
Pot TO 900ml fi82/6 - 8st.
4,05 €
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
3,95 €
0,66 EUR/st.
Pot Confituur 230ml met zwarte dek. fi63/4 - 6st
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.