Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
Distilleergist Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstballen', 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Kweepeer-essence voor 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Pina Colada-smaakessence voor 4 l - 40 ml
92,00 EUR/l
Fles Miss Barku 500 ml met schroefdop, 1 stuk
3,55 € 2,63 €