Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Pot TO 900ml fi82/6 - 8st.
4,05 €
0,51 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
3,95 €
0,66 EUR/st.
Pot Confituur 230ml met zwarte dek. fi63/4 - 6st
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.