Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Geribbelde vacuümzakken voor vacumeermachine, 20x30 cm, 50 stuks
7,29 €
0,15 EUR/st.
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
3,31 €
1,66 EUR/st.
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Mandarijn, 126g
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg