Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +250°C) 17,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.
Keukenthermometer met grafiek (0°C tot +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +100°C) 12,5cm
4,22 €
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Keukenthermometer met draadloze Bluetooth-sonde
60,49 €
60,49 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Mandarijn, 126g
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
170,50 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Chillout licht fruitig, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg