Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bodem pH-meter
5,70 €
5,70 EUR/st.
3-in-1 Bodemtester - pH, vochtigheid, zonlicht
7,63 €
7,63 EUR/st.
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Meting van de pH-waarde
2,92 €
2,92 EUR/st.
Meting van totale zuurgraad
7,31 €
7,31 EUR/st.
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +250°C) 17,5cm
5,80 €
5,80 EUR/st.
Kamertemperatuurmeter met zilveren schaal (-10°C tot +50°C) 16cm mix
2,51 €
2,51 EUR/st.
Keukenthermometer met grafiek (0°C tot +100°C) 12,5cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg