Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Glazen container 235 ml, met deksel om op te hangen
1,10 €
1,10 EUR/st.
Tuinthermometer (-40 tot +50°C), 47cm
6,38 € 5,27 €
5,27 EUR/st.
Katoenen slagerstouw wit (240°C) 145 m
5,19 €
0,04 EUR/m
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Elektronisch weerstation – draadloos, met sensor, zwart
54,14 € 28,29 €
28,29 EUR/st.
Kamertemperatuurmeter met zilveren schaal (-10°C tot +50°C) 16cm mix
2,51 €
2,51 EUR/st.
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Kamerthermometer, vloeibaar-kristal, kinder Ø 11cm
1,80 € 0,68 €
0,68 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €