Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Handmatige koffiemolen met instelbare maalgraad
13,41 €
13,41 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer handmatig opgeladen
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf
21,22 €
21,22 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Natuurlijke kurk kegelvormig fi16/21mm - geagglomereerd - 100st.
19,26 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 50 stuks
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 20 stuks
4,70 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Kurk van kurk 21/16 mm 10 stuks
2,60 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
Mat linnen worsttouw (240°C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Grijze katoenen slagerstouw (240°C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Katoenen slagerstouw wit (240°C) 145 m
5,19 €
Linnen slagerstouw (240°C) 70 m
3,41 €
0,05 EUR/m
Vleessnaren grijs katoen (240°C) 75 m
2,92 €
Marmeren keuken vijzel, zwart, ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/st.