Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Staande kurkapparaat
73,66 €
73,66 EUR/st.
Kurkapparaat 2-armig metaal.d.22
44,38 € 35,36 €
35,36 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Natuurlijke kurk, cilindrisch d.22x38 20st.-agglomeraat
3,22 €
0,16 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Handmatige koffiemolen met instelbare maalgraad
13,41 €
13,41 EUR/st.
Handmatige vacuümverpakkingsset
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer handmatig opgeladen
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Tomatenzeef
12,43 € 10,39 €
10,39 EUR/st.
Verticale worstenvuller 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.