Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Pot TO 2L met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
13,90 € 8,83 €
1,47 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka” – design 1
1,17 €
1,17 EUR/st.
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk “Cytrynówka” – ontwerp 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk "Fruit" – motief 2
Schroefdop fi 100 goud - 10 stuks
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk "Paasei", 1 stuk.
0,00 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
1,76 €
0,22 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.