Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Retro weerstation - walnootkleur met gouden wijzerplaten
41,94 € 37,80 €
37,80 EUR/st.
Pot TO 2L met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
13,90 € 8,83 €
1,47 EUR/st.
Kamerthermometer met gouden schaal (-10°C tot +60°C) 28cm mix
4,20 €
4,20 EUR/st.
Kamertemperatuurmeter met gouden schaal (-10°C tot +50°C) 22cm, mix
3,68 EUR/st.
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Kamertemperatuurmeter met gouden schaal (-10°C tot +50°C) 16cm
2,51 €
2,51 EUR/st.
Kamertemperatuurmeter met gouden schaal (-10°C tot +50°C) 12cm
2,07 €
2,07 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
3,95 €
0,66 EUR/st.
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €