Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Steengoedvat 4,5 l met deksel
28,29 €
28,29 EUR/st.
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Niet-breekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0-300 g zout/L
3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.