Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Minerale steenkool actieve kool 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Bourbon gearomatiseerde essence 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
Whisky Orange-essence voor 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l