Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
1,63 €
1,63 EUR/st.
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, ontwerp 2
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk „Kerstman”, 1 st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles met dop 200 ml 10 stuks
7,56 € 6,78 €
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
Essence met kokossmaak voor 2 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essence met mango & passievrucht smaak voor 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met mango & passievrucht smaak voor 2 L - 40ml
Essence met kokossmaak, voor 5 L - 100 ml
6,90 EUR/st.