Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 48/51 mm met sluiting
1,05 €
1,05 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 44/48 mm met sluiting
0,97 €
0,97 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 37/41 mm met sluiting
0,83 €
0,83 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 40/43 mm met sluiting
Kurk voor ballon fi 26/28 mm met sluiting
0,75 €
0,75 EUR/st.
Kurk voor ballon fi 28/32 mm met sluiting
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Staande kurkapparaat
73,66 €
73,66 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Synthetische kurk 38x22 mm 20 stuks
5,72 € 5,34 €
0,27 EUR/st.
Kurk van kurk 25/22 mm 20 stuks
5,24 €
0,26 EUR/st.