Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles Dama 3 l in omhulsel, met dop
6,46 €
6,46 EUR/st.
Fles Dama 2L in omhulsel, met dop
6,14 €
6,14 EUR/st.
Fles 3L Dama met schroefdop
5,14 €
5,14 EUR/st.
Fles Dama.5 L met schroefdop
6,44 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Fles GLORIA 0,5 L, met gouden schroefdop Ø28, 1 stuk
1,29 €
1,29 EUR/st.
Fles BELISSIMO 250 ml, met natuurkurk, 1 stuk.
1,17 €
1,17 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l