Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles „Staromiejska” met paddenstoelkurk, 500 ml, 1 stuk
1,44 €
1,44 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Marasca-fles 750 ml met schroefdop, 1 stuk
1,95 €
1,95 EUR/st.
Fles heupfles 250 ml met hermetische sluiting
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Daniels-fles 500 ml met schroefdop, opdruk “Bimber OLD”, 1 stuk
1,88 €
1,88 EUR/st.
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
1,63 €
1,63 EUR/st.