Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Stalen ophangstangen voor elektrische rookoven dragON 330275, 4 stuks
6,39 €
1,60 EUR/st.
Stalen rookoven dragON 220 L, IQ – met Wi-Fi-besturing
1 341,46 €
1341,46 EUR/st.
Schoorsteen voor stalen dragON-rookovens
15,12 €
15,12 EUR/st.
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Dwarsstangen voor houten rookovens (450mm) 4 stuks.
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Handvat/pook voor deksel van gietijzeren pan of ketel
7,68 € 5,05 €
5,05 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Mobiele Basis voor rookoven dragON 330275
48,04 €
48,04 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.