Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marmeren keuken vijzel, zwart, ø 10,5 cm
9,48 € 9,02 €
9,02 EUR/st.
Marmeren keuken vijzel, wit, ø 10 cm
11,19 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Granieten keuken vijzel met stamper
12,44 €
12,44 EUR/st.
Pot 10 L met plastic deksel
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/st.
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Pot 5 L met plastic deksel
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/st.
Twist-off pot 385ml met zwart deksel fi 63, 6 stuks.
6,31 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Fles Olimp 200 ml met schroefdop, 1 stuk
0,88 €
0,88 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Deksel fi 43/4 zwart - 10st
0,13 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 53/4 zwart - 10 stuks
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.