Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/st.
HawkStill Distilleerapparaat "Koude Vingers" 60 L, met kolom fi 60,3mm
365,61 €
365,61 EUR/st.
$PRY Distilleerapparaat HawkStill KoudeVingers 60,3mm RegMoc
414,39 €
414,39 EUR/st.
Modulaire elektrische Convex distilleerder 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/st.
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Minerale steenkool actieve kool 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Vermogenregelaar voor verwarmingselement, tot 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/st.
Alco-crystal - middel ter verbetering van de kwaliteiten van alcohol
2,12 €
302,86 EUR/kg
Activated Duo Carbon - mix van actieve kool van steenkool (mineraal) en kokos, 1 kg, voor 60 L
5,61 €
5,61 EUR/kg
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Glazen filtratiekolom in set met alcoholmeter, siliconenslang en kokosnootkool
28,53 €
28,53 EUR/st.
Kokosnoot actieve kool 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Hawkstill Aabratek 1.0 Elektrische Distilleerder, 30 L
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/st.