Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Cidergist Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Comfort Pot 750 ml vierkant. hermetisch afgesloten
3,70 €
3,70 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Twist-off deksel Ø82/6, beige ruitjes, 10 stuks
1,53 €
Schroefdeksels Ø82/6 geruit - 10 stuks
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
Deksel fi 43 geruit - 10 stuks
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 66 ruit - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Dop fi 66 Folk - 10 stuks
Deksel fi 66 paddenstoelen 2 - 10st.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Dop fi 66 honingraat - 10 stuks
1,09 € 0,80 €