Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuindraad bekleed met schuim, groen, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/st.
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Tuindraad in zachte coating 5m x 5mm
3,07 € 2,73 €
0,55 EUR/m
Tuindraad in zachte coating 8m x 3mm
2,12 €
0,27 EUR/m
Platte tuindraad, PVC-gecoat 50m x 2mm
1,63 €
0,03 EUR/m
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Gasbarbecue dragON BBQ101, 11,7 kW, zwart-zilver
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/st.