Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuindraad bekleed met schuim, groen, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/st.
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi25 mm - 5 stuks
1,41 € 1,07 €
0,21 EUR/st.
Kleine borstel voor het wassen van ballonnen
4,07 €
4,07 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr 311036, 311037, 311038
6,41 €
6,41 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - groot
6,04 €
6,04 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - klein
5,80 €
5,80 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - GEBOGEN
5,24 €
5,24 EUR/st.
4,73 €
4,73 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Krimptang voor doppen fi 28
2,61 €
2,61 EUR/st.
Gegalvaniseerde draad 50m x 0,8mm
2,21 € 2,05 €
0,04 EUR/m