Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermentatiekurk met dop - universeel 1 stuk
0,75 €
0,75 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Dame Karaf 5 L met dop en plastic mand
5,66 €
5,66 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, 2 buisjes
10,44 €
10,44 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk en 3 buizen
9,22 €
9,22 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk, kraan en 3 buizen
12,04 €
12,04 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Plastic dop fi 100 twist-off met gat en kurk
2,02 €
2,02 EUR/st.
Dop fi 66/4 met tomaten - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Gallonfles 40ml met dop - 10 stuks
6,60 €
0,66 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks