Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/st.
Ringsteun voor planten 4 ringen 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,7m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/st.
Boomgaardslang, donker groene rubber, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
PVC plantenbindband, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 34 L in plastic mand
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.