Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi66 Schotse ruit mix, 10 stuks.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
Twist-off deksel met opdruk - motief Honing 1, fi 82/6, 10 stuks
Fermentatiekurk met dop - universeel 1 stuk
0,75 €
0,75 EUR/st.
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Horizontale fermentatiebuis - onbreekbaar
1,17 €
1,17 EUR/st.
Schroefdeksel met print – fruitmotief, Ø 82/6, 10 stuks
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €