Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Twist-off pot 385ml met zwart deksel fi 63, 6 stuks.
6,31 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Thermische kappen met perforatie mix kleuren 100st.
6,80 € 6,31 €
0,06 EUR/st.
Kapjes met perforatie goud fi 31mm 100st.
6,65 € 6,00 €
Kapjes met perforatie rood fi31mm 100st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Vuurschaal met rooster, Ø55 cm, rond
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Tuinvuurschaal Ø58 cm, rond, schaalvorm
27,31 €
27,31 EUR/st.