Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Gallonfles 40ml met dop - 10 stuks
6,60 €
0,66 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Tynktura-fles 500 ml met opdruk ‘Cytrynówka’ en schroefdop
1,88 €
1,88 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk “Cytrynówka” – ontwerp 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met opdruk en 3 buizen
9,22 €
9,22 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Heupfles type likeurfles 100 ml 10 stuks
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka”, model 1
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop en opdruk 'Fruit', motief 1
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk „Cytrynówka” – design 1
1,17 €
1,17 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk „Nalewka domowa”, 1 stuk
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.