Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Voedselkwaliteit citroenzuur, 1kg
2,77 € 2,50 €
2,50 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Onbreekbare, multifunctionele pot, 10 L
5,14 €
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Onbreekbare, multifunctionele fermentatiepot, 8L
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot, 5 L
3,49 €
3,49 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met espressosmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 EUR/st.