Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Jute band 10 cm/5 m
3,36 € 2,68 €
0,54 EUR/m
Jute band 5 cm / 8 m
4,21 € 2,56 €
0,32 EUR/m
Jute stof 30 cm / 5 m
3,90 € 3,12 €
0,62 EUR/m
Jute stof 20 cm / 5 m
3,87 € 2,61 €
0,52 EUR/m
Sisal touw 1,8 mm/115 m/250 g
3,94 € 3,34 €
0,03 EUR/m
Jute touw 2 mm/110 m/250 g
2,92 €
Jute touw 1,5 mm/100 m/100 g
1,20 €
0,01 EUR/m
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Sneeuwpop’, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
1,63 €
0,00 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, potten, cadeaus floristisch ontwerp - 20 stuks
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks
2,63 € 1,95 €
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Hamkoker Set - Familiefeest, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/st.