Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Klassieke sterkedrankfles 200 ml met gouden schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk
0,60 €
0,60 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Doppen fi 26 mm - 100 stuks
3,12 €
0,03 EUR/st.
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
20,24 €
11,91 EUR/kg