Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Siliconenslang fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/st.
Geagglomereerde kurk, cilindrisch d.24x38 mm (100 stuks)
13,90 €
0,14 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 130L - 3 stuks
3,53 €
1,18 EUR/st.
Tuinkas (folie) 3x6x2 m
154,87 € 139,27 €
139,27 EUR/st.