Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Vogelverschrikker – reflecterende spiralen in zilverkleur, 6 stuks
2,88 €
0,48 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Vogelverschrikker - reflecterende tape, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Draaiplateau van leisteen fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.