Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
U-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/st.
L-pinnen voor landbouwdoek 100 stuks
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
4,95 €
4,95 EUR/st.
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Kweepeer-essence voor 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Pina Colada-smaakessence voor 4 l - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Cranberry-smaakessence voor 4 L – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.