Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi28/38, zwart, 8 stuks.
2,36 €
0,29 EUR/st.
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Feestset - Vypito Matcha en abrikoos
11,61 €
11,61 EUR/st.
Partyset - Vypito Munt en limoen
Partyset - Vypito Sinaasappel