Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Universele pottenopener
1,76 €
1,76 EUR/st.
Reserve-vultuiten voor Browin-worstvullers, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr 311036, 311037, 311038
6,41 €
6,41 EUR/st.
Moer voor Browin-worstenvullers nr 311002, 311004, 311005, 311007, 311008
5,27 €
5,27 EUR/st.
Schroefmoer voor Browin-worstvullers nr. 311003, 311009, 311020
4,49 €
4,49 EUR/st.
Moer met schroefdraad voor Browin-worstenvuller nr. 311006
5,80 €
5,80 EUR/st.
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Mandfles Dama 5 l PET, met schroefdop en mandje
2,78 €
2,78 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
MicroBrouwerij "1"
73,90 €
73,90 EUR/st.