Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Plantensteun – tuinscherm 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Plantensteun - tuinscherm 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Wijngist Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.