Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kokosnoot actieve kool 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Minerale steenkool actieve kool 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Kokos actieve kool 1 kg x 4 - set
26,83 €
6,71 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg x 2 - set
13,41 €
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokos actieve kool 1 kg
7,17 €
7,17 EUR/kg
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg